“Vascular Research: Bench to Bedsite”  3. Uluslararası Sempozyumu

27 Mayıs 2021, Perşembe

Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakoloji anabilim dalı organizasyonu ve Türk Farmakoloji Derneği iş birliği ile düzenlenecek olan “Vascular Research: Bench to Bedsite”  3. Uluslararası Sempozyumu’nun 5 Haziran 2021 tarihlerinde çevirimiçi olarak gerçekleştirileceği bilgisini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İlkini 2015 yılında, 2.sini 2019 yılında gerçekleştirdiğimiz vasküler araştırmalarla ilgili uluslararası sempozyumumuzu bu yıl TFD işbirliği ile gerçekleştirmek ve yurt dışından daha çok sayıda konuşmacının katılımını sağlamak  mümkün olmuştur. 

Vasküler araştırmalarla ilgili laboratuvardan elde edilen bilgilerin yanısıra in siliko yöntemler ve klinik araştırmalarla elde edilen bilgilerin de sunulacağı bu sempozyumda, konusunda uzman yurt içi ve yurt dışından katılan konuşmacıları dinleme şansı bulacağız. COVID-19 pandemisi nedeni ile zorunlu olarak çevirimiçi platform aracılığıyla yayınlanacak olan bu uluslararası sempozyumda, Covid-19’un neden olduğu vasküler hasara ilişkin sunumlar ilginizi çekebilecektir. 

Sempozyumun dili ingilizce olacak ve katılımcılara sertifikaları daha sonra emaille gönderilecektir. 5 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz “Vascular Research: Bench to Bedsite, 3. Uluslararası Sempozyumu’muza bilgi gücümüzün birleştirilmesi adına değerli katkı  ve katılımlarınızı bekliyoruz.


Kayıt formu için TIKLAYINIZ